sobota, 23 únor 2019

Pesquisa de produtos

Kontakty

qlform generator by ql.de

O firmě

Ambro-Sol, značka společnosti Gnocchi Eco Spray, která vyrábí širokou škálu chemických látek a aerosolů. Vlastní jí rodina Ambrosini od roku 1990, která začala vyrábět malou řadu sprejů (mazivo na řetězy, protiadhézní prostředky na svařování), a od roku 2007 významně vzorstla díky úspěšným uvedením nového katalogu.

Struktura, ve které se společnost nachází, se nachází ve městě Brescia, na ulici Via Rodi a je dnes jedním z nejvíce pokrokových struktur Evropského aerosolového průmyslu, a to jak z hlediska technologie i bezpečnosti.

Maziva a výrobky k ochraně a údržbě obecně, lepidla, čistící prostředky, zinky, barvy ve spreji, produkty pro údržbu auta a pro svařování jsou součástí výroby Ambro-Sol.

Plně respektuje výrobky Made in Italy, takže výrobky jsou jisté a na úrovni. Vlastnosti, které posunuly společnost do popředí lze shrnout do následujících pojmů: vývoj kvality a technologického know-how, poskytovat zákazníkům nejvíce inovativní produkty na domácích i mezinárodních trzích, nejlepší poměr kvalita-cena, profesionální a efektivní servis, aby bylo možné budovat loajalitu zákazníků.

Tyto vlastnosti jsou pravidla, které Ambro-Sol úzkostlivě sleduje, vytváří silné a důvěrné pouto se zákazníkem. Ambro-Sol, se představuje jako brand se specializiací na výrobu a distribuci průmyslových produktů ve spreji a je schopný vytvořit pohled, který představuje vysokou technologii, spolehlivost a flexibilitu vůči spolupracovníkům a cílového publika.

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand

Stàhnout index barevného

Katalog ke stažení


 

Kontakty

Ambro-Sol Srl
Via per Pavone del Mella, 21
25020 Cigole (BS) Italy
Tel +39 030 030 9959674
Fax +39 030 959265
Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Partita Iva: IT 03114470176